CRAKK-JEETEGAA… TOH JIYEGAA 2024

Bey
12 Şub 2024
CRAKK-JEETEGAA… TOH JIYEGAA 2024

Bir adamın Mumbai’nin gecekondu mahallelerinden yeraltı ekstrem sporları dünyasına yolculuğu.

Aksiyon gerilim filmi Crakk‘ın yapımcıları Jeetegaa Toh Jiyegaa filmin fragmanını yayınladı.
Fragmanda Vidyut Jammwal ve Arjun Rampal aksiyon modunda gösteriliyor. Aditya Datt’ın yönettiği filmde ayrıca Nora Fatehi ve Amy Jackson da rol alıyor.

Filmin oyuncu-yapımcısı Vidyut Jammwal şunları söyledi: “Crakk’la vizyonum Hint Sinemasındaki en büyük spor aksiyon gerilim filmini sunmaktı. Bu hayali gerçeğe dönüştüren olağanüstü ekibe minnettarım. Yarattığımız adrenalin yüklü görsel gösteri, izleyicileri büyülemeyi ve onların daha fazlasını hevesle beklemelerini sağlamayı amaçlıyor.”

Aditya Datt şunu ekledi: “Crakk, Vidyut ile ikinci uzun metrajlı filmim ve bu kez Arjun’u da aramıza katıyorum. Hem gerçek hayatta hem de filmlerde erkekliğin vücut bulmuş hali olan Arjun Rampal ve Vidyut Jammval’a sahip olduğunuzda, bu muhteşem bir aksiyon kombinasyonudur. film yapımcısı.”
Crakk: Jeetega to Jiyegaa, 23 Şubat’ta gösterime girecek. Filmin yönetmenliğini yapan Aditya Datt, aynı zamanda Aashiq Banaya Apne (2005) ve Table No. 21 (2013) gibi filmlerle de tanınıyor. Filmin resmi açıklaması şöyle diyor: ” Crakk , bir adamın Mumbai’nin gecekondu mahallelerinden ekstrem yeraltı sporları dünyasına yolculuğudur.”

Filmin yapımcılığını Reliance Entertainment üstleniyor, yapımcılığını Action Hero Films & PZ Pictures üstleniyor, yapımcılığını Vidyut Jammwal, Parag Sanghvi ve Action Hero Films & Team üstleniyor, ortak yapımcılığını Adi Sharmaa ve Aditya Chowksey üstleniyor.

Yorumlar