Jenna Ortega’nın Başrolünde Yer Aldığı ‘Miller’s Girl’

Bey
11 Şub 2024
Jenna Ortega’nın Başrolünde Yer Aldığı ‘Miller’s Girl’

Başrollerinde Martin Freeman ve Jenna Ortega’nın yer aldığı ‘Miller’s Girl’ 2024 yılının en iddialı yapımları arasında gösteriliyor.
Başrollerini ‘The Hobbit’in yıldızı Martin Freeman ve ‘Wednesday’in yıldızı Jenna Ortega’nın Paylaştığı ‘Miller’s Girl’ filminde iki yetenekli oyuncuyu bir arada görmek için sabırsızlanıyoruz.
Yönetmen koltuğunda Jade Hailey Bartlett’ın oturduğu filmde Martin Freeman yaratıcı yazarlık öğretmenini canlandıracak.
Jenna Ortega’yı ise Martin Freeman’ın öğrencisi rolünde izleyeceğiz. Öğrenci öğretmen ilişkisi sonucunda aralarında çözümlenemeyen bir ilişki olacak.
2024’ün merakla beklenen yapımlarından ‘Miller’s Girl’ hakkında henüz çok fazla detay paylaşılmadı. Fakat filmin geçtiğimiz günlerde fragmanı çıkmıştı.
Filmde 18 yaşındaki üniversite öğrencisi Cairo Sweet ve kendisinden yaşça büyük profesörü Jonathan Miller’ın arasındaki çarpık ilişki izleyiciye yanlış örnek olması açısından risk oluşturabilir.
Psikolojik gerilim türündeki film, ikilinin ilişkisine şantaj ve tehdit gibi öğelerin de karışmasıyla tedirgin edici bir hal alacak.
Eleştirmenlere göre; Miller’s Girl, tehlikeli klişelerle oynuyor ve genç kadınlara suçlayacı bir bakış sunuyor. Aynı zamanda 21 yaşındaki Ortega ve 52 yaşındaki Martin arasındaki yaş farkının da izleyicileri rahatsız edeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Miller’s Girl izle diye aratan kullanıcılarımız için birçok platform bulunmaktadır. Bkz. Hdfilmvadisi.org

Yorumlar